Oferta firmy - czyszczenie tapicerki samochodowej.


Każda podróż będzie miłym przeżyciem jeżeli odbędziemy ją we wnętrzu czystego samochodu na dobrze wypranej tapicerce.

 

Tapicerka samochodowa jest w znacznym stopniu narażona na powstawanie różnego rodzaju zabrudzeń. Mogą to być zanieczyszczenia wnikające lub wnoszone do wnętrza samochodów ze środowiska czyli np. piasek, liście, sól, sadza, spaliny śmieci różnego rodzaju lub powstające na skutek codziennej eksploatacji samochodu i pochodzące bezpośrednio od użytkownika takie jak: resztki pokarmowe, plamy po napojach, plamy po płynach wydalniczych i wydzielniczych ludzi i zwierząt, włosy, sierść. Długotrwałe działanie zanieczyszczeń typu oleistego powoduje powstawanie na włóknach tkaniny otoczki, do której inne cząstki zanieczyszczeą przylegaja z większą łatwością i łatwiej wnikają wgłąb tapicerki doprowadzjąc do jej szybszego zużywania i w konsekwencji do jej zniszczenia.

Jak w każdym przypadku (dywany, wykładziny, meble tapicerowane) tak i w przypadku tapicerki samochodowej, systematyczna pielegnacja pozwala na utrzymanie jej w świeżym stanie oraz estetycznym wyglądzie przez długi okres czasu.
Zalecamy czasowe czyszczenie tapicerki samochodowej metodą ekstarkcyjną. Więcej na temat technologii prania ekstrakcyjnego możecie Państwo przeczytać w zakładce technologia.
Okresowe stosowanie tej metody w czyszczeniu tapicerki samochodowej pozwoli zachować ją w dobrym stanie a wnętrzu naszego samochodu zachować świeżość przez wiele lat.

 

Na usługę czyszczenia tapicerki samochodowej składają się:

  • czyszczenie siedzeń przednich
  • czyszczenie kanapy tylnej
  • czyszczenie podsufitki
  • czyszczenie wykładziny boczków drzwiowych
  • czyszczenie bagażnika

 

Każde zasosowanie metody ekstarkcyjnej poprzedzamy usunięciem luźnych zabrudzeń zalegających we wnętrzu samochodu i odkurzaniem "na sucho".

 

 

 


 


Kontakt z nami

biuro@praniedywanowiwykladzin.pl
tel. kom. 887 890 880

Sala restauracji hotelowej z czerwonym dywanem, stołami przygotowanymi do bankietu oraz tapicerowanymi krzesłami w tkanina obiciowa w kolorze stalowo-szarym.
Czysta tapicerka na fotelach naszego samochodu uprzyjemni nam podróż służbową, rodzinny wypad na łono natury czy wypad na miasto z przyjaciółmi.

 

 

 

 

 

 

PranieDywanowIWykladzin.pl 2012

Tagi strony:
czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki samochodowej, bydgoszcz, metoda ekstrakcji, alergeny, odkurzanie, karcher, dywany, wykładziny