Oferta firmy - czyszczenie wykładzin.


Czyste, schludne wykładziny to wyższy komfort przebywania w miejscach, gdzie są one położone.

 

Wykładziny, zrówno te, których używamy w domach i mieszkaniach jak i te, które są kładzione w firmach i innych obiektach użytku publicznego podłegaja ciągłemu nanoszeniu zabrudzeń. Długotrawłe nagromadzenie cząstek zanieczyszczeń na i pomiędzy włóknami wykładzin może doprowadzić do niszczenia ich struktury i niedwracalnej zmiany wygladu.


Regularna pielęgnacja wykładziny pozwoli uniknąć takiej sytuacji i zachować naszym wykładzinom estetyczny wygląd na dłużej. W przypadku lekkich zabrudzeń zalecamy systematyczne odkurzanie wykładzin, miejscowe odplamianie. Przy wiekszych zabrudzeniach zalecamy, prowadzone przez naszą firmę, ekstrakcyjne pranie wykładzin. W mieszkaniach i domach prywatnych sugreujemy przeprowadzenie takiego czyszczenia 1 raz w roku. W obiektach publicznych takich jak biura, sklepy, biblioteki, hale wystawowe itp. zalecamy ekstrakcyjne pranie wykładzin 2 razy w roku. Naturalnie w przypadkach bardzo intensywnej eksploatacji wykładzin (np. hotele, powierzchie wystaw targowych) powinny być one czyszczone ekstrakcyjnie z większą częstotliwością.

 

 


 


Kontakt z nami

biuro@praniedywanowiwykladzin.pl
tel. kom. 887 890 880

Fragment wyczyszczonej wykładziny w kolorze kawy z mlekiem w biurze prawniczym z meblami w kolorach brązu.
Czyste wykładziny w biurach z pewnością poprawią komfort przebywania w miejscach pracy oraz podniosą efektywnośc jej wykonywania.

 

 

 

 

 

 

PranieDywanowIWykladzin.pl 2012

Tagi strony:
czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki samochodowej, bydgoszcz, metoda ekstrakcji, alergeny, odkurzanie, karcher, dywany, wykładziny