Oferta firmy - pranie dywanów.


Do zwykłych wełnianych poprzez bawełniane i polipropylenowe po włochacze typu "Shaggy" - czyścimy każdego rodzaju dywany.

 

W celu zachownia jak najdłuższej świeżości oraz estetycznego wyglądu dywany podobnie jak każda inna tkanina powinny być regularnie czyszczone. Długotrwałe gromadzenie się zanieczyszczeń między włóknami może doprowadzić do nieodwracalnej zmiany wyglądu tkaniny i jej zniszczenia. Szczególnie niebezpieczne dla struktury tkanin są zabrudzenia oleiste. Jedyną skuteczną metodą usuwania tego typu zanieczyszczeń jest stosowana przez nas podczas prania dywanów metoda ekstrakcji, o której możecie Państwo przeczytać w zakładce technologia.

 

W przypadku używania dywanów w warunkach domowych zalecamy przeprowadzanie ich czyszczenia 1 raz w roku. Jest to optymalna częstotliwość czyszczenia dywanu nie pozwalająca na trwałe i niemożliwe do usunięcia połączenie cząsteczek zanieczyszczeń z włóknami dywanu.

 


 


Kontakt z nami

biuro@praniedywanowiwykladzin.pl
tel. kom. 887 890 880

Fragment dywanu w wyczyszczonego metodą ekstrakcji.
Systematyczne pranie dywanów metodą ekstrakcji pozwoli zachować im nienaruszoną strukturę włókien przez długie lata.

 

 

 

 

 

 

PranieDywanowIWykladzin.pl 2012

Tagi strony:
czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki samochodowej, bydgoszcz, metoda ekstrakcji, alergeny, odkurzanie, karcher, dywany, wykładziny